LETAY презентував новий трек з назвою "Не забуду я тебе ніяк"

23 Октября 2020

Новий сингл LETAY був створений певним чином випадково. Одна з пісень, яку Ілля «Letay» Резніков готував як сонграйтер для іншого артиста, мала лише музику і один рядок рефрену, який врешті і став назвою. Зазвичай Резніков пише сам тексти, але цього разу він вирішив спробувати поспівпрацювати з харківською письменницею та перекладачкою Юлією Максимейко.

Перша книга Юлії вийшла друком, коли їй виповнилося всього 14, як перекладачка Максимейко відома перекладом «Пані Боварі» Гюстава Флобера та декількох творів Агати Крісті. Нині Юлія мешкає у Стокгольмі – власне, всі комунікації з Іллею відбувалися за новими трендами – віддалено.

«Коли я прочитав те, що написала Юля, я одразу відчув, що це моє, що, якби я писав, то саме так міг написати, лірика одразу стала своєю… Так я і зрозумів, що це пісня для «LETAY» - згадує музикант, який після такого повороту подій вже не міг не залишити пісню для свого проекту. Трек не мав приспіву, тож Ілля його дописав вже власноруч.

Цікаво, що співавтори не були до цього знайомі, хоч і мають спільних товаришів, бо обидва з Харкова. Як виявилось, Юлія давно слідкує за творчістю Іллі: «Я спостерігала за тим, як він ріс і розвивався буквально квантовими стрибками. Мені здається в нього унікальний тембр. Навіть шматочки мелодії, які він наспівував в Телеграмі, звучать неперевершено… Також мені подобається легкість, світло, які Ілля випромінює. Я думаю творчість, особливо пронизана світлом, вкрай важлива для того, щоб світ вижив.»

Новий сингл був записаний та зведений Резніковим на своїй домашній студії. Кінцевий лоск навів додатковим зведенням та мастерингом відомий київський музичний продюсер та композитор Сергій Круценко.

Нині, коли світ знаходиться явно в стані переосмислення основних факторів свого існування, митці мимоволі рефлексують, звертаючи увагу на те, що робить зрештою людську Особистість цільною. Юлія Максимейко так описує сенси нової пісні «LETAY»: «Мені здається, кожна подія, навіть кожна емоція вимагають від нас душевної роботи. Часом те, що проростає крізь нас – бур’ян, якого варто позбутися. Це тривалий і болісний процес, але свобода, яка приходить потому – варта зусиль.»

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Загрузка...
Загрузка...

Гитарист Depeche Mode выпустил сольный трек "Howler"

Вышла сольная композиция гитариста Depeche Mode Мартина Гора - "Howler". Трек войдет в альбом...

Оксана Муха презентує Різдвяну «Колискову»

Напередодні Новорічно-Різдвяних свят співачка, переможниця телепроекту «Голос...

Учасник «Голосу Країни» TRACH презентував пісню «Човен»

Співак TRACH оприлюднив нову пісню з назвою «Човен», що стала справжньою музичною...

DOVI та KOLA презентуют спільний сингл «Жити лиш в тобі»

DOVI (Андрій Вдовиченко) та KOLA (Настя Прудіус) презентували спільний сингл "Жити лиш в...

MamaRika презентовала динамичный трек MAVKA

Украинская R&B и поп-певица MamaRika (Анастасия Кочетова) презентовала танцевальный трек с...

Музика вільних людей: гурт PANCHYSHYN презентує сингл...

Український гурт PANCHYSHYN сам собі пробиває свою дорогу у шоубізнес, власними силами і...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка