NAVKA перевезла актора з Туреччини заради зйомок нового кліпу проекту «Україна в піснях»

07 Июля 2020 0

Співачка NAVKA взяла на себе завдання відродити старі, а подекуди і забуті, народні пісні та запустила всеукраїнський проект «Україна в піснях»: 13 тижнів , 13 українських народних пісень, які ви зможете почути по-новому та 13 кліпів із найчарівніших міст України. Це перший в Україні проект, який не тільки відродить українські народні пісні, але і покаже українцям найпрекрасніші куточки України.

Третьою піснею стала - «Чи ви люди спите, спите», яка належить до жанру історичних, про ті часи, коли турки та татари набігали на нашу країну. Ця пісня абсолютно ніким не досліджена з істориків та фольклористів, тому не виключено, що це одна з найдавніших відомих історичних пісень. Про її давність свідчить навіть структура. Таких пісень залишилось неймовірно мало, дуже малий відсоток.

«Я сподіваюсь, що проект «Україна в піснях» додасть нової інформації до робіт фольклористів. Знайшла я цю пісню на Буковині. Бабуся, яка співала мені її, вже не з нами. Я відчувала відповідальність, що маю передати це повідомлення наступним поколінням, я мала записати цей трек та зняти кліп».

Локація, де був відзнятий кліп - це Олешківські піски на Херсонщині, актором на роль турка став справжній турок, який приїхав в Київ з міста Ізмір.

«Я хотіла у кліпі показати з одного боку історичність, боротьбу нашого народу з турками та татарам, а з іншого боку, не хотіла абсолютно очорнити цей народ, тому що час пройшов і все змінилось. Сучасне сприйняття турків я показала через сестер».

Історія цього міні-фільму така: турок забирає сестер до себе на Батьківщину,  веде їх пісками, тернинками. Одна дівчина абсолютно противиться цьому та не підвладна йому, поки вона йде у неї в очах зовсім інший світ, вона залишила коханого та навіть не попрощалась з ним. Інша сестра, яка має більш вольовий характер, знає, що вона зможе не просто вижити, а й віднайти якісь плюси, відкрити для себе щось нове, створити історію навіть на чужині, вона не проти йти з турком.

«Ця історія неймовірно важлива для мене. Розуміючи, що я є практично єдиним носієм цієї пісні, яка є найдавнішим видом історичних пісень, я відчуваю за неї відповідальність. Вона мусить жити та мати свою історію у моєму кліпі. Ця пісня мусить передавати генетичну інформацію наступним поколінням».

Зйомки саме цього кліпу були перенесені через розбійний напад на співачку NAVKA в Миколаївській області.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Загрузка...
Загрузка...

Мар'яна Савка подолала ковід і презентує чуттєве...

Новий ролик поетеса, видавчиня і лідерка гурту «Мар’яничі» присвятила жінкам,...

«Солодка» музична прем'єра від Творчої школи Павла...

Вийшов яскравий кліп «Шоколад: варили-дурили» - до Всесвітнього дня шоколаду.

Злата Огнєвіч і бренд Anabel Arto презентують спільний...

Сучасний світ далекий від ідеального. Не всі дівчата мають параметри 90-60-90 та  довге...

"ВВ", Ніна Матвієнко та гурт "Божичі" представили кліп...

Гурт "Воплі Відоплясова", Ніна Матвієнко та гурт "Божичі" представили кліп на пісню...

Співачка NAVKA презентувала перший кліп проекту...

Співачка NAVKA (Марина Тимофійчук) взяла на себе завдання відродити старі, а подекуди і...

Наталка Карпа презентує найчуттєвішу відеороботу за...

Номінантка премії «Золота Жар - птиця» та новоспечена матуся Наталка Карпа...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка