«Щасливе Різдво» - святкова пісенна прем'єра від Табакова

16 Декабря 2020

«Щасливе Різдво, коли разом родина. Щасливе Різдво – і сміється дитина. Чекаєм годин народження дива. Щасливе Різдво!», - від таких слів у пісні мимоволі поринаєш у настрій свята. Напередодні Нового року та Різдва співак Tabakov презентує нову авторську колядку «Щасливе Різдво».

У репертуарі співака, композитора, переможця популярних телепроектів «Голос країни-2» та «Шанс» Павла Табакова (сценічне ім’я - Tabakov) – два десятки колядок та новорічно-різдвяних пісень. Це як традиційні коляди, аранжовані та виконані на сучасний лад, так і сучасні, авторські святкові композиції, деякі з яких уже встигли завоювати велику аудиторію: «Мирне Різдво», «З Новим роком!», «Коляда-колядка», «Різдво для двох», «Колискова»...

«Нова колядка «Щасливе Різдво» написана з великим натхненням, - розповідає Tabakov. – Вона про цінності, які близькі і дорогі кожному – про щасливу родину, про гармонію у сім'ї, про любов і здоров'я, про радість від спільного свята. А це все те, що за останній, такий непростий 2020-ий рік, кожен із нас почав цінувати ще більше. Сподіваюся, наша прем'єра додасть усім святкового настрою! Веселих Свят!»

Сучасна коляда «Щасливе Різдво» (слова: Лідія Лазурко, музика: Павло Табаков, аранжування: Роман Луговий) є частиною мюзиклу для всієї родини «Фабрика Санти», який створив Павло Табаков. Також ця різдвяна пісня увійшла до нового проекту «Кришталеві візерунки» від ресурсу MVUA, який в одній святковій збірці об’єднав близько двох десятків новостворених україномовних новорічно-різдвяних композицій. У студійному записі «Щасливого Різдва» взяли участь юні артисти Творчої школи Павла Табакова. Автор ілюстрації обкладинки - Ростислав Попський (книга «Нова радість стала», видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2020 р.).

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Загрузка...
Загрузка...

Найвідоміша колядка України у хард-рок версії від...

Такого ще не було: Олег Скрипка та Воплі Відоплясова перетворили улюблену колядку всіх...

Пономарев, Кароль и Билык очаровали исполнением...

Александр Пономарев, Тина Кароль,DZIDZIO, ALEKSEEV, Олег Скрипка и Ирина Билык вместе...

Тернополь наколядовал на рекорд

Горожане пели колядку под лозунгом «Украина ждет тебя!».

В Москве прощаются с Олегом Табаковым

Соболезнования принимают вдова Марина Зудина и сын Павел

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка