Співачка NAVKA презентувала перший кліп проекту «Україна в піснях»

24 Июня 2020 0

Співачка NAVKA (Марина Тимофійчук) взяла на себе завдання відродити старі, а подекуди і забуті, народні пісні та запустила всеукраїнський проект «Україна в піснях».

«Україна в піснях»: 13 тижнів , 13 українських народних пісень, які ви зможете почути по-новому та 13 кліпів із найчарівніших міст України. Це перший в Україні проект, який не тільки відродить українські народні пісні, але і покаже українцям найпрекрасніші куточки України.

Перший кліп цього масштабного проекту на забуту українську народну веснянку "Зеленая рутонька" був відзнятий у фестивальному осередку України, перлині туризму, в місті Кам'янець-Подільський.

І проект не випадково починається з пісні, яку в Інтернеті не знайти. Її NAVKA знайшла ще в 2005 році під час фольклорних експедицій віддаленими селами України. А згодом, в складі цілого альбому з 13 народних пісень, поклала на свої авторське аранжування в сучасному танцювальному стилі.

«Одного дня я познайомилась з бабусею, що заспівала мені пісню «Зеленая рутонька». Українські народні пісні мають властивість дуже відрізнятись по словам, бо кочували з регіону в регіон. Хтось недочував слова пісні, хтось придумував власні, саме тому цієї пісні не можливо знайти в Інтернеті, раніше її ніхто не виконував. Можна потрапити тільки на початок: «Зеленая рутонька, жовтий цвіт», далі вже зв’язок переривається», - розповідає співачка.

Співачка NAVKA тепер мало не єдиний носій цієї забутої пісні, а її авторська обробка придала пісні сучасності та яскравого танцювального мотиву так, щоб пісні звучали цікаво для теперішньої молоді. Бо саме молодь і відповідає за те, чи збережуться українські народні пісні в майбутньому.

Перший кліп «Зеленая рутонька» знімався не тільки в Кам’янці-Подільському, але й Бакоті, й інших селах вздовж річки Дністер.

«Пісня танцювальна і мені захотілося зробити фестиваль. Саме з атмосферою свята в мене асоціюється Кам’янець – Подільський, тому ми, дотримуючись усіх норм карантину, намагалися відтворити це дійство. Я рекомендую усім відчути енергію води в цих містечках, а якщо хочеться свята та фестивалю, запрошую в Кам’янець – Подільський», - каже артистка.

В даному проекті NAVKA підтримала українських дизайнерів національного одягу. Для того аби створити довершений образ, співачка об’їздила пів України.

«Щоб обрати собі сукню, я спеціально їхала з Києва в Черкаси до творчої майстерні Telizhenko, щоб зняти кліп у Кам’янці – Подільському. А корона бренду KVITKA приїхала до мене вже на зйомки з Винниці, знайшла я її в інтернеті, завдяки моїй підписниці».

Проект «Україна в піснях» також підтримали: танцювальний колектив Adjanta та автомобільний каршерінг Getmancar та місцева влада.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Загрузка...
Загрузка...

Мар'яна Савка подолала ковід і презентує чуттєве...

Новий ролик поетеса, видавчиня і лідерка гурту «Мар’яничі» присвятила жінкам,...

Анатолий Анатолич в новом проекте сильно постарел

YouTube-проект «Зе Интервьюер» презентовал промо-ролик своего нового сезона.

«Солодка» музична прем'єра від Творчої школи Павла...

Вийшов яскравий кліп «Шоколад: варили-дурили» - до Всесвітнього дня шоколаду.

Злата Огнєвіч і бренд Anabel Arto презентують спільний...

Сучасний світ далекий від ідеального. Не всі дівчата мають параметри 90-60-90 та  довге...

"ВВ", Ніна Матвієнко та гурт "Божичі" представили кліп...

Гурт "Воплі Відоплясова", Ніна Матвієнко та гурт "Божичі" представили кліп на пісню...

NAVKA перевезла актора з Туреччини заради зйомок нового...

Співачка NAVKA взяла на себе завдання відродити старі, а подекуди і забуті, народні пісні...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка