З’явилася перша маска з вбудованими навушниками

03 Ноября 2020

З’явилася перша маска з вбудованими навушниками. Вона захищає від патогенів, алергенів, подразників і допомагає слухати музику або розмовляти телефоном без перешкод.

Пристрій Maskfone, за словами його творців, це «перша у світі маска для обличчя з вбудованими бездротовими навушниками».

Вона допомагає захистити користувача від вдихання сторонніх об’єктів. У їх число можуть входити хвороботворні патогени, алергени та подразники. Маска забезпечує оптимальний захист від можливих патогенів COVID-19 в повітрі, а також від забруднень, які поширені в таких країнах, як Китай. Maskfone вирішує постійну проблему використання телефону в масці. Інженери відзначають, що вони працюють краще, ніж бездротові або дротяні навушники: їх звучання стає приглушеним, а в масці співрозмовник може вас не чути

«Maskfone поєднує в собі захист, зручність і технологію і втілює це в одній стильній, високоякісній упаковці. Він служить як маска для обличчя і забезпечує необхідний захист, але дозволяє не перериватися і постійно перебувати на зв’язку », — зазначають його творці.

У компанії також відзначили, що пандемія зробила носіння масок як ніколи важливим. Оскільки хвороботворні патогени можуть перебувати в повітрі протягом довгого часу, дуже важливо, щоб маску можна було носити в будь-який час. Новий пристрій же дозволить позбутися від ситуацій, коли маску доведеться знімати для того, щоб відповісти на дзвінок або почати слухати музику.Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Загрузка...
Загрузка...

Компания Citroen показала тизер новой модели

Представлены первые тизеры нового флагмана Citroen, которого представят 12 апреля....

У Франції продемонстрували новий гібридний броньовик

Французька компанія з виробництва військової техніки Arquus представила свій новий...

"Торнадо" из комаров пронеслось по городу в Аргентине

В небе над Аргентиной пронесся огромный рой комаров, который был похож на воронку...

Мягкий робот опустился на дно Марианской впадины

Китайские разработчики сконструировали мягкого робота с гибкими электронными...

Турция разработала гибридную ракету для миссии на...

В Турции разработали гибридную ракету, которую планируют привлечь для миссии на Луну.

Собака-робот патрулирует улицы Бронкса

В США улицы Бронкса патрулирует полицейский робот-собака из департамента полиции...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка