Відділ спеціальних дій Одеського загону Морської охорони відпрацьовує висотну підготовку

29 Ноября 2020

Одним з особливих та ризикованих елементів, які доводиться виконувати військовослужбовцям відділу спеціальних дій при забезпеченні штурмової висадки – є спуск з гвинтокрила по динамічному фалу на судно у відкритому морі, повідомляє прес-служба ДПСУ.

Виконання групою такої висадки потребує неабиякої підготовки, й не лише фізичної, напрацьованих до автоматизму навичок, що досягається системними тренуваннями.

Реалії сьогодення свідчать, що для ефективного захисту морських кордонів, протидії злочинній діяльності на морі, Морській охороні Держприкордонслужбі потрібно постійно впроваджувати інновації в захисті кордону, застосовувати нові форми і методи протидії.

Саме з цією метою морські «специ» Одеського загону Морської охорони протягом трьох тижнів відточували свої вміння на суходільній висоті. Навчання відбувалися у відповідності до договору між загоном Морської охорони та приватним будівельним підприємством із надання послуг в проведенні навчання з висотної підготовки кваліфікованими фахівцями.

Практичній частині передувала теорія. Організація проведення безпечних дій на висоті, види й способи в'язання та застосування спеціальних вузлів, різні типи спорядження, їх обслуговування та призначення, вихід з аварійної ситуації – ці теми морські прикордонники вивчали протягом тижня.

Згодом два тижні практичних занять на одеському скеледромі. Тут морські спецпризначенці напрацьовували та вдосконалювали навички із власноручного створення вузлів та їх застосування, із безпечного спуску і підйому за допомогою різноманітних пристроїв та приладь.

Навчання тривало під керівництвом одного з найкращих інструкторів-верхолазів Одещині з двадцятирічним стажем Віорела Чебана.

На завершення курсу кожен учасник здав іспит, що складався з теоретичних тестів та практичних заліків. Всі бійці відділу, які брали участь у навчанні, отримали відповідні посвідчення та сертифікати з класифікацією «верхолаз».

Для більшості представників спецпідрозділу така практика не є новою, проте, вони повсякчас із задоволенням долучаються до тренінгів, адже завжди діють за принципом – досконалість не має межі.

«Даний курс став не просто корисним, а й дуже цікавим. Наставник – надзвичайний професіонал, досвідчений фахівець, який не лише новачків навчив, а й бувалих воїнів здивував новими «фішками»», - ділилися враженнями бійці.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Загрузка...
Загрузка...

У Полтаві Нацкорпус виявив бордель

Нацкорпус завітав до борделю, який безперешкодно працював близько 10 років

В Карпатах уже вторую неделю ищут заблудившегося...

Поиски пропавшего в Карпатах туриста из Киева продолжаются. В воскресенье, 21...

На Прикарпатье привезли первый в Украине мобильный...

На территории Богородчанской центральной районной больницы для оказания медицинской...

Нападників на прикордонників на Закарпатті затримано

Як вже повідомлялося, 11 лютого до помешкання, яке орендує прикордонник відділення...

Продовжуються пошуки туриста, який заблукав в районі...

Сьогодні, 16 лютого, о 06:00 відновили пошуки киянина, що заблукав на горі Ґемба.

Венедиктова обещает в этом году приговор по делу о...

В 2020 году под процессуальным руководством прокуроров сообщили о подозрении в делах...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка