Відеоманіфест малого бізнесу в період карантину 2021 – «Граємо в довгу»

11 Января 2021

Український сервіс прийому платежів для бізнесу Fondy, Київська школа економіки (KSE) і національний проєкт Дія.Бізнес відзначили старт освітнього проєкту «ГРА В ДОВГУ» прем'єрою відеоманіфесту малого і середнього бізнесу.

Сьогодні, 11 січня, стартував перший етап освітнього проєкту для підприємців – «ГРА В ДОВГУ». Це онлайн-курс по веденню бізнесу – від стратегії і формування команди до маркетингу і продажів.

Станом на перший день зареєстровано 3200 учасників з усієї України: із Києва – 371, Львова – 258, Харкова – 240, Дніпра – 181, Одеси – 135, Запоріжжя – 84, Вінниці – 80, Івано-Франківська – 75, Ірпіня – 67, Тернополя – 64, Кривого Рогу – 60, Житомира – 57, Миколаєва – 53, Чернівців – 52, Черкас – 50, Полтави – 49, Хмельницького – 42, Херсона – 40, Луцька – 39, Рівного – 38, Чернігова – 37, Маріуполя – 36, Кропивницького – 35, тощо. Близько чверті учасників складають жителі найменших населених пунктів країни.

Кількість слухачів проєкту може зростати: реєстрація відкрита впродовж усього першого етапу. З 11 по 21 січня кожен охочий може заповнити форму: https://fondy.ua/uk/gra-v-dovgu/, отримати посилання на навчальні відео, пройти тести і поборотися за вихід у півфінал. А потім – і за головний приз – грант у розмірі 450 000 гривень на отримання повноцінної бізнес-освіти і ступеня магістра бізнес-адміністрування (МВА) у Київській школі економіки.

«Сьогодні підприємці до нас найчастіше звертаються за «чарівною таблеткою» – конкретним рішенням, яке допомогло б швидко вийти з кризи, – говорить викладач KSE та «ГРА В ДОВГУ» Тетяна Ізмайлова. – Найчастіший запит – як утримати продажі? І з'ясовується, що «чарівної таблетки» не існує. Потрібно щось робити з просуванням: якщо про вас не знають, наростити продажі не вийде. А, коли починаєш копати глибше, то розумієш, що і без хорошої команди, внутрішньої мотивації нічого зробити неможливо, і так далі. Тому наша програма побудована з блоків – найважливіших знань, якими повинен сьогодні володіти підприємець, щоб провести аудит свого бізнесу. Їх потрібно брати і практикувати. Поєднання системних знань і практики  – єдиний дієвий рецепт».

Програма першого етапу «ГРИ В ДОВГУ»:

11.01 Збут в умовах кризи
Євген Шульга, викладач KSE, CEO «Симпатік Груп»
Роман Набожняк, випускник KSE, засновник ресторанів Veterano Brownie, які отримали 3 нагороди Effie Awards за маркетингові комунікації у 2020 році.
12.01 Ефективний маркетинг
Володимир Семеніхін, викладач KSE, ексдиректор з маркетингу Roshen, Milkiland, Mars.
13.01 Просування бізнесу онлайн
Ольга Малиш, засновниця агентства Friends of brands, тренер, діджитал-експерт (серед клієнтів - USAID, Council of Europe, Bosch, Interpipe, Fondy, EnziPharm, Film.ua)
14.01 Стратегічне планування
Сергій Гвоздьов, професор KSE, МВА. Стратег-практик (серед клієнтів - Nestle, «ДТЕК», «ПриватБанк», «Райффайзен Банк Аваль», “Укрсиббанк”, Ferrexpo)
15.01 Дія.Бізнес: Можливості для підприємців (бонусна лекція)
Андрій Ремізов, керівник онлайн-складової національного проєкту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес. Міністерство цифрової трансформації України.
18.01 Управління грошовим потоком
Михайло Колісник, професор KSE, PhD. Президент CFO Club Ukraine.
19.01 Командна робота в пост-COVID реаліях
Володимир Шевченко, підприємець, випускник KSE. Засновник ресторанів Veterano Coffee, мережа яких успішно витримала COVID-криза.
20.01 Виявлення неефективності у витратах
Володимир Стецик, віце-президент бізнес-освіти KSE. Бізнес-консультант. Серед клієнтів  – переробні підприємства і FMCG.
21.01 Операційна ефективність
Тетяна Ізмайлова, викладач KSE, МВА. Бізнес-партнер консалтингової компанії «Необхідно й достатньо».
22.01 Управління проєктами
Сергій Гвоздьов, професор KSE, стратег-практик (серед клієнтів - Nestle, «ДТЕК», «ПриватБанк», «Райффайзен Банк Аваль», “Укрсиббанк”, Ferrexpo).

На першому етапі проєкту його учасники впродовж 10 днів будуть отримувати у Viber і Telegram короткі лекції. Формат – аудіо і відео. Їх можна слухати навіть за кермом авто. Після кожної лекції пропонується пройти тест і заробити бали для потрапляння в півфінал. У фіналі проєкту найуспішніший учасник отримає грант на повноцінну бізнес-освіту (МВА) у Київській школі економіки коштом Fondy та KSE.

«2020 рік серйозно змінив правила гри, – говорить підприємець, керівний партнер Fondy і ініціатор проєкту Валерія Вагоровська. – У 2021 точно знаємо, що легше не буде: нам доведеться свідомо ризикувати, приймати складні рішення, прораховуючи кожен крок і розраховуючи тільки на себе. Щоб адаптуватися до нових реалій, потрібно набагато більше знати, ніж ми могли собі дозволити до цього. Ми ініціювали проєкт «ГРА В ДОВГУ», щоб підприємці могли оновити і систематизувати свої знання. Ми всі розуміємо, що бізнес – це гра в довгу. Саме про це – наш відеоманіфест».

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Загрузка...
Загрузка...

Зіркові музиканти створили потужний пісенний проєкт...

Українські митці презентували масштабний святково-пісенний проект «Кришталеві...

Святослав Вакарчук анонсував вихід нового проєкту...

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук оголосив про свій новий проєкт під назвою...

Директор польського національного форуму музики...

Проєкт «Польсько-українські музичні діалоги» є продовженням багатолітніх...

20 жовтня – «День кар'єри ЄС» у Вінниці

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь,...

Гурт The HARDKISS шукає нових музичних героїв

The HARDKISS і Pepsi запускають масштабний музичний digital-проєкт Pepsi Music Star. Головним призом...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка