Вирубка дерев і замор риби: Держекоінспекція оприлюднила результати роботи за тиждень

10 Октября 2020 0

Державна екологічна інспекція нарахувала 27,5 мільйона гривень збитків через порушення природоохоронного законодавства. Найрезонанснішів випадки – вирубка лісу, замор риби та незаконне добування корисних копалин. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.

«Вирубка дерев, незаконний видобуток корисних копалин та замор риби. Найрезонансніші екологічні порушення, зафіксовані Держекоінспекцією за минулий тиждень, "коштували" довкіллю 27,5 мільйонів гривень. Саме такою була загальна сумма збитків за результатами 487 перевірок та 480 протоколів про адміністративні правопорушення», - написав Андрій Мальований.

Порушення, які завдали найбільше збитків, були зафіксовані на Херсонщині, Полтавщині та на Тернопільщині.

«Найдорожче» для довкілля порушення зафіксоване у Херсонській області. ДП «Санаторій «Гопри» здійснювало видобуток ропи та лікувальної грязі в межах природно-заповідного фонду та без необхідних дозволів. Дії підприємства завдали збитків на суму близько 24,3 мільйона гривень. Зараз ДЕІ готує матеріали, щоб пред'явити претензію ДП «Санаторій «Гопри». Вирубка лісу на суму понад 987 тисяч гривень виявлена у Полтавській області вздовж автошляху Лубни-Чорнухи. Матеріали передані до Лубенського ВП ГУНП, яке займається розслідуванням справи. У Тернопільській області на ставку між с. Соколів та смт. Золотий Потік зафіксований мор риби. Сумма збитків - 1,3 мільйона гривень. Матеріали справи передані правоохоронцям», - деталізував Андрій Мальований.

На сьогоднішній день Держекоінспекція через карантин діє у режимі позапланових перевірок. Тож голова ДЕІ закликав українців звертатись до органу у разі виявлення екологічних порушень.

«Нагадую, що на період карантинних заходів в Україні ДЕІ не проводить планові перевірки, а інспектує дотримання природоохоронного законодавства виключно за зверненями громадян. Тож, якщо ви зафіксували порушення, звертайтеся на електронну пошту info@dei.gov.ua або телефонну гарячу лінію ДЕІ за номером +38 (044) 521-20-38. Чисте довкілля в Україні залежить від небайдужості кожного!», - підкреслив Андрій Мальований.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Загрузка...
Загрузка...

Пандемія Covid-19: Андрій Мальований розповів про суттєве...

Попри зниження економічної активності, спад промислового виробництва та зменшення...

Екологічна катастрофа у Первомайську:...

Державна екологічна інспекція перевірить ТОВ «Емза», яке є власником...

Держекоінспекція подала до суду на підприємця, який...

Державна екологічна інспекція України подала до суду щодо тимчасового припинення...

Держекоінспекція разом з європейськими партнерами...

Державна екологічна інспекція України долучилась до проекту Ambitus за запрошенням...

У Держекоінспекції на прикладі аварії з танкером Delfi...

Збитки за завдану довкіллю шкоду внаслідок аварії танкера Delfi розраховувались згідно...

Урядовці взялися за порятунок екології

Вперше за історію нашої держави урядовці підтримали таку велику кількість...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка